Novinky

ZHUBNI S ÚSMĚVEM S DENISOU BALAKOVSKOU

Nový rok je tady a s ním nová výzva pro mě i pro mé nové svěřenkyně – Lucii, Barboru a Markétu. Odstartovali jsme totiž společně ve spolupráci s Blesk.cz a Blesk Tv projekt s názvem “ Zhubni s úsměvem “ . Po dobu 3 měsíců se budou holky snažit zhubnout nejen kilogramy, ale také zlepšit […]

Rok 2016

Rok 2016 byl v rámci mé profese opět plný nových poznání, ať už co se týče nově příchozích klientů či nových sportovních výzev. Odcvičeno mám tisíce hodin, rukama mi prošlo tisíce klientů, ať už na komerčních lekcích či osobních tréninzích. S každým z vás mám spjatý nějaký příběh, kilogramy ztracené či svalová hmota nabraná, ale […]

Zobrazit všechny novinky

O mně

Osobní trénink ušitý na míru či komerční lekce všeho druhu tě se mnou pořádně dostanou do toho správného sportovního víru! Od 3 let se začala budovat moje láska ke sportu, která se nastartovala v baletní přípravce ND, navazující sportovní a fitness aerobik mě provázel závodně od mých 7 let, po několika úspěšných sezonách v reprezentaci došlo k rozhodnutí, kdy jsem se přepla z modulu závodnice do modulu trenéra a již 10 let pomáhám s přípravou dětí od 3 do 18 let. S přibývajícími léty, zkušenostmi a nasbíranými vědomostmi nabírala má trenérská činnost na profesionálních obrátkách. Dnes můžu říci, že sport je nejen mou prací a koníčkem, ale považuji ho za hlavní smysl mého života.

Úspěchy

2003

1. místo na Master Class
2. místo na MČR – fitness týmy
3. místo na MČR - ATS

2002

3. místo na Master Class
1. místo na MČR – fitness týmy
1. místo na MČR - ATS

2001

5. místo na Master Class
3. místo na MČR – fitness týmy
3. místo na DutchOpen - fitness týmy

2000

2. místo na Master Class
1. místo na MČR – fitness týmy
4. místo na MS – fitness týmy

Čím se zabývám

Fitbox

Moje nejoblíbenější komerční lekce 🙂

Fitbox® program je dynamické skupinové cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech. Za doprovodu motivační hudby (Pokračování textu…)

Alpinning

ALPINNING je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech ALPITRACK. Alpinning vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu (Pokračování textu…)

Gravity

Toto cvičení je vhodné pro zdravotní cvičení, začínající cvičence i vrcholové sportovce. Jeho unikátnost spočívá v neomezených možnostech využití stroje GTS, který klientům poskytuje ke cvičení maximální možnosti díky svým specifickým vlastnostem (Pokračování textu…)

Jumping

Dynamické, ale i pomalejší aerobní cvičení na speciálních trampolínách s řidítky. Podstatou cvičení Jumping® jsou různé kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů (Pokračování textu…)

Bosu

Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. Jedná se o cvičení, které kombinuje cviky kondiční, posilovací, ale i relaxační. Během lekce (Pokračování textu…)

Flowin

FLOWIN® je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá (Pokračování textu…)

Rehabilitační a seniorské cvičení

Podstatou rehabilitačního cvičení je nastolení svalové rovnováhy (posílením svalů oslabených a protažením svalů zkrácených ), dále pak odbourání vadných návyků a nácvik správného držení těla a pohybových vzorců. Dochází také k prokrvení (Pokračování textu…)

HARDCORE trénink

Hard core je intenzivní kruhový trénink, který posune hranice vašich možností a zvýší vaši psychickou i fyzickou odolnost. Během lekce se můžete těšit na kombinaci cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. V rámci tréninku (Pokračování textu…)

Sportovní a komerční aerobic

http://www.sang.cz/

Rozvrh lekcí

Středa7:00-8:00
Hardcore kruháč
Euforie Smíchov
Čtvrtek19:00 - 20:00
Fitbox
Euforie Smíchov

Nestačí Ti se se mnou potkávat na lekcích?