About me

Tailored personal training or commercial lessons of all kinds with me will really get you into the right sport mood! Since I was 3 years old my love to sport have began building up, starting in balet prep ND, followed by sport and fitness aerobic at my age of 7. After few successful seasons in representation I came to decision, when I switched from competitive module to module coach and now it is 10 years I have been helping to prepare juniors aged 3 to 18 years. With increasing age, experience and gathered knowledge my coaching have been gaining on professional momentum. Today I can say that sport is not only my work and hobby, but I consider it to be the main point of my life.

Čím se zabývám

Fitbox

Moje nejoblíbenější komerční lekce 🙂

Fitbox® program je dynamické skupinové cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech. Za doprovodu motivační hudby (more…)

Alpinning

ALPINNING je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech ALPITRACK. Alpinning vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu (more…)

Gravity

Toto cvičení je vhodné pro zdravotní cvičení, začínající cvičence i vrcholové sportovce. Jeho unikátnost spočívá v neomezených možnostech využití stroje GTS, který klientům poskytuje ke cvičení maximální možnosti díky svým specifickým vlastnostem (more…)

Jumping

Dynamické, ale i pomalejší aerobní cvičení na speciálních trampolínách s řidítky. Podstatou cvičení Jumping® jsou různé kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů (more…)

Bosu

Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. Jedná se o cvičení, které kombinuje cviky kondiční, posilovací, ale i relaxační. Během lekce (more…)

Flowin

FLOWIN® je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá (more…)

Rehabilitační a seniorské cvičení

Podstatou rehabilitačního cvičení je nastolení svalové rovnováhy (posílením svalů oslabených a protažením svalů zkrácených ), dále pak odbourání vadných návyků a nácvik správného držení těla a pohybových vzorců. Dochází také k prokrvení (more…)

HARDCORE trénink

Hard core je intenzivní kruhový trénink, který posune hranice vašich možností a zvýší vaši psychickou i fyzickou odolnost. Během lekce se můžete těšit na kombinaci cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. V rámci tréninku (more…)

Sportovní a komerční aerobic

http://www.sang.cz/

Rozvrh lekcí

Pondělí15:30 - 16:30
Aerobik přípravka
SQP Háje
16:30 - 18:00
Aerobik závodníci
SQP Háje
18:00 - 19:00
Fitbox
SQP Háje
19:15 - 20:15
Alpinning
SQP Háje
Úterý


Středa16:30 - 17:30
Aerobik přípravka
SQP Háje
Čtvrtek12:00 - 12:45
Crossgym
X-Plore Na příkopě
19:00 - 20:00
Fitbox
Euforie Smíchov
Pátek7:15 - 8:15
Hard Core
Euforie Smíchov

Kde mě najdete

  • SQP Háje - Květnového vítězství 79, Praha 4- Háje
  • Euforie Smíchov- Štefánikova 43a, Praha 5- Smíchov
  • X-Plore Fitness - Na Příkopě 17, Praha 1- Nové Město

Nestačí Ti se se mnou potkávat na lekcích?